همکاری در فروش .  پنل کاربری   ثبت تولید کننده .  سبد خرید
  دریافت اپ موبایل

سیاست و حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

سایت داکی شو به نشانی dakisho.com مطابق قوانین جرایم رایانه ای خود را متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران و بازدیدکنندگان سایت می داند . در همین راستا این بیانیه برای عمل به وظایف قانونی و آسودگی خاطر شما تهیه شده است .

شما می توانید بدون ثبت نام در سایت و وارد نمودن اطلاعات شخصیتان، از سایت بازدید کنید .

داکی شو تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران به کار بسته و از اطلاعات به دست آمده تنها در جهت رشد و پیشرفت سایت ، سرویس دهی بهتر و پاسخ دهی مناسب استفاده می کند .

اطلاعاتی که داکی شو جمع آوری می کند :

 

برخی از اطلاعات کاربران توسط خود آنها و برای مواردی چون ثبت نام در سایت ، خرید ، ثبت نام به عنوان فروشنده خانگی به ما داده می شود .
برخی اطلاعات نیز به طور خودکار و توسط کوکی ها و سیستم کاربر دریافت می شود .

اطلاعاتی که داکی شو از شما دریافت می کند شامل اطلاعات هویتی، مدارک هویتی و… است .

این اطلاعات به سبب لزوم احراز هویت شما و تکمیل فرایند خرید و … از شما درخواست می شود . این اطلاعات به هیچ وجه به شخص یا نهاد دیگری افشا نمی شود .
هنگام ثبت نام در سایت رمز عبوری برای شما تخصیص داده می شود که باید خود در حفظ آن کوشا باشید ، زیرا با این رمز عبور به بخش های مشخصی از سایت می توانید دسترسی داشته باشید .

با دریافت اطلاعات شما ما از روش های امنیتی سرسختانه برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آنها استفاده خواهیم کرد .

کوکی ها و آی پی ها :

کوکی ها همان فایل های کوچکی هستند که در سیستم شما ذخیره می شوند .

این کوکی ها به شما کمک می کنند تا برای ورود مجدد به سایت احتیاجی به وارد کردن مداوم رمز نداشته باشید ، با این وجود شما می توانید خود از ذخیره اطلاعات در کوکی ها جلوگیری کنید .

همچنین امکان دارد اطلاعات کامپیوتر شما همانند آدرسIP ، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری کنیم و برای مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهیم .

این امر شامل داده های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت بوده و نمی تواند هویت شما را تعیین کند .